Mela Koteluk: wiele razy rzucałam muzykę

Mela Koteluk: wiele razy rzucałam muzykę i to z takim impetem Odtwórz: Mela Koteluk: wiele razy rzucałam muzykę i to z takim impetem
Mela Koteluk: wiele razy rzucałam muzykę i to z takim impetem "Źródło: tvn24bis"

Ja wiele razy rzucałam muzykę i to z takim impetem. Myślałam sobie - to nie jest dla mnie. Ale tylko po to, by przypomnieć sobie, co sprawia, że czuję się dobrze w życiu i co sprawia, że chce mi się żyć - mówiła w programie "Ostatnie piętro" piosenkarka Mela Koteluk. - Z perspektywy czasu już osoby, która wiele, wiele lat spędza w tym środowisku i dużo koncertuje, każdy z tych etapów, który przechodziłam, był niezwykle istotny i złożył się na to, kim teraz jestem i co teraz robię - dodała.

"Ostatnie piętro" – trochę symbolicznie oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt – to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym będziemy rozmawiać z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.