Krychowiak poza boiskiem. "Wiele rzeczy wyniesionych ze sportu przydaje się w biznesie"

Grzegorz Krychowiak: muszę rozumieć, gdzie inwestuję pieniądze Odtwórz: Grzegorz Krychowiak: muszę rozumieć, gdzie inwestuję pieniądze
Grzegorz Krychowiak: muszę rozumieć, gdzie inwestuję pieniądze "Źródło: TVN24 BiS"

O największych pasjach, czyli modzie i sporcie, na których oparł swoje biznesy, i o tym, dlaczego próbuje swoich sił poza futbolem już teraz, choć przed nim jeszcze kilka ładnych lat gry w piłkę. O tym i innych sprawach opowiedział reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak, który był gościem programu "Ostatnie Piętro" na antenie TVN24 BiS.

CAŁA ROZMOWA Z GRZEGORZEM KRYCHOWIAKIEM >>>

O programie

"Ostatnie piętro" – trochę symbolicznie oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt – to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym rozmawiamy z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.