• rozwiń

"Jesteśmy solidarni z państwami, które podejmują wojnę z terroryzmem. Ale Polska nie jest mocarstwem"

"Jesteśmy solidarni z państwami, które podejmują wojnę z terroryzmem. Ale Polska nie jest mocarstwem" Odtwórz: "Jesteśmy solidarni z państwami, które podejmują wojnę z terroryzmem. Ale Polska nie jest mocarstwem"
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Gościem TVN24 Biznes i Świat był gen. Bogusław Pacek | Video: "Jesteśmy solidarni z państwami, które podejmują wojnę z terroryzmem. Ale Polska nie jest mocarstwem"

W nocy z poniedziałku na wtorek siły zbrojne USA i arabskich państw sojuszniczych (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jordania, Bahrajn, Katar) rozpoczęły ataki lotnicze na pozycje Państwa Islamskiego w Syrii. Polska nie bierze udziału w tej operacji. - Jesteśmy solidarni z państwami, które podejmują wojnę z terroryzmem. Ale Polska nie jest mocarstwem - podkreślił w rozmowie z Karoliną Hytrek-Prosiecką gen. Bogusław Pacek, doradca ministra obrony narodowej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane