• rozwiń

MOTORYZACJA

Partner serwisu

Łowca pokemonów parkuje na policyjnym radiowozie. Zobacz wideo

Łowca pokemonów parkuje na policyjnym radiowozie. Zobacz wideo
Foto: Policja z Baltimore/ Policja z Baltimore Foto: Łowca pokemonów parkuje w tyle radiowozu

Wypadek z udziałem zapalonego łowcy pokemonów miał miejsce w Maryland. W trakcie polowania na potworki kierowca zjechał na pobocze, prosto w zaparkowany policyjny radiowóz.

Na nagraniu dokładnie widać, jak troje policjantów z Baltimore stoi na chodniku obok radiowozu i rozprawia o czymś wesołym. Jeden z funkcjonariuszy – mimo że już jest po pracy – nadal ma włączoną kamerkę służbową, która rejestruje obraz.

W pewnym momencie w oddali pojawiają się światła SUV-a. Nadal nic nie zapowiada rychłego zderzenia, do którego zapewne by nie doszło, gdyby nie polowanie na pokemony. Na szczęście w radiowozie nikogo nie było, a pasażerom i kierowcy cywilnego auta nic się nie stało.



Kiedy policjanci podeszli do białego SUV-a, żeby sprawdzić kondycję jego pasażerów, okazało się, że nikomu nic nie jest, a kierowca o własnych siłach zdążył już wysiąść z samochodu, dzierżąc telefon komórkowy, w który nadal patrzył.

Bezcenny jest komentarz kierowcy, który sam siebie piętnując, stwierdza: „tak się kończy granie w tę durną grę.” Oczywiście problemem nie jest gra, tylko gapienie się w telefon w trakcie jazdy.

Kierowca-łowca przeprosił policjantów, których przed chwilą omal nie rozjechał. Ci ostatni wydawali się najbardziej przejęci stanem pasażerów SUV-a.

Ponure statystyki w naszym krajów mówią, że co czwarty wypadek jest powodowany używaniem telefonu komórkowego za kierownicą. A to jeszcze zanim pokemony opanowały umysły wielu ludzi.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane