• rozwiń

Tydzień pod znakiem najtańszego tankowania w tym roku

Niebezpieczne autostrady. Coraz więcej zabitych i rannych Odtwórz: Niebezpieczne autostrady. Coraz więcej zabitych i rannych
Niebezpieczne autostrady. Coraz więcej zabitych i rannych

Bieżący tydzień na rynku paliw detalicznych w Polsce mija pod znakiem najtańszego tankowania w tym roku. Średnie ceny wszystkich paliw poszły w dół - wskazali eksperci rynku paliwowego. Według nich spadków cen należy oczekiwać również w przyszłym tygodniu.

"W tym tygodniu średnie ceny wszystkich paliw odnotowały spadki. Benzyny i olej napędowy potaniały o 4 grosze na litrze. Ostatecznie za litr benzyny 95 trzeba zapłacić przeciętnie 4,40 zł, natomiast za olej napędowy 4,19 zł. (...) Mniej zapłacimy również za autogaz, średnio 1,92 zł za litr" - wskazali w komunikacie eksperci e-petrol.pl.

Według nich tendencja spadkowa na stacjach paliw powinna się utrzymać. "W przyszłym tygodniu kierowcy mogą spodziewać się dalszych spadków cen. Prognozowane przedziały cenowe dla poszczególnych paliw to dla benzyny 95 4,31-4,42 zł za litr, dla diesla 4,09-4,20 zł za litr, natomiast dla LPG 1,86-1,93 zł za litr" - ocenili analitycy e-petrol.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane