• rozwiń
  • WIG20 2064.12 -0.69%
  • WIG30 2365.71 -0.84%
  • WIG 55227.60 -0.73%
  • sWIG80 11570.82 -0.55%
  • mWIG40 3756.24 -0.97%

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-16 17:15

Dostosuj

Temat: Motoryzacja

Mini Tesla dla dzieci. Trochę kosztuje, ale zainteresowanie nie maleje

Mini Tesla dla dzieci. Trochę kosztuje, ale zainteresowanie nie maleje
Foto: tesla.radioflyer.com Foto: Tak wygląda samochód Tesla dla dzieci

500 dolarów - tyle kosztuje Tesla Mini, czyli zabawkowy samochód dla dzieci. Auto ma nie tylko identyczną, jak oryginał linię oraz malowanie, ale również wydaje podobny dźwięk.

Tesla Mini to efekt współpracy koncernu Elona Muska oraz firmy Radio Flayer, która zajmuje się m.in. tworzeniem pojazdów dla dzieci. Luksusowy samochód w wersji dla dzieci jest wyposażony w akumulator, reflektory LED oraz system odtwarzania muzyki.

Tesla dla dzieci

Pojazd rozpędza się do prędkości niecałych 10 km/h dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się, że dziecko ucieknie im z pola widzenia. Niska prędkość zwiększa też poziom bezpieczeństwa, a kierowca nie musi nawet nosić kasku. A gdyby i ta prędkość okazała się dla rodziców zbyt wysoka mogą ją zmniejszyć o połowę.

Mały samochód jest też wyposażony w bagażnik, który znajduje się z przodu pod maską, a więc jego kierowca wybierający się np. na przejażdżkę do parku może zabrać ze sobą piłkę, czy inne zabawki.

Popularny gadżet

Sprzedaż samochodów dla dzieci napędzanych energią elektryczną w Stanach Zjednoczonych rośnie z roku na rok. W ubiegłym roku odnotowano łączną sprzedaż na poziomie 430 mln dolarów. Według szacunków w tym roku producenci małych au mogą spodziewać się ponad 7 proc. wzrostu.

Tesla pokazała słoneczny dach. Zobacz materiał wideo:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane