• rozwiń
  • WIG20 2335.86 -0.28%
  • WIG30 2669.69 -0.35%
  • WIG 60750.64 -0.29%
  • sWIG80 11965.06 +0.04%
  • mWIG40 4031.58 -0.49%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Piątoklasistka zainspirowała szefa Tesli. "Zrobimy to"

Piątoklasistka zainspirowała szefa Tesli. "Zrobimy to"
Foto: Web Summit CC BY SA Flickr Foto: Uczennica piątej klasy szkoły podstawowej Bria zwróciła uwagę na to, że Tesla się nie reklamuje

Ojciec uczennicy z piątej klasy wysłał na Twitterze do Elona Muska jej list. Dziewczyna przygotowała w ramach szkolnego projektu propozycję dla samochodowego koncernu. List na tyle zainteresował szefa Tesli, że na swoim profilu społecznościowym napisał: "Zrobimy to!"

Uczennica piątej klasy szkoły podstawowej Bria zwróciła uwagę na to, że Tesla się nie reklamuje, ale wiele osób przygotowuje we własnym zakresie reklamy jej aut. Zaproponowała, by firma urządziła konkurs takich reklam i nagrodziła zwycięzcę. Mogłaby to być emisja reklamy, nagroda w postaci darmowego ładowania albo nagroda rzeczowa, np. opcja "easter egg" w oprogramowaniu Tesli.

Propozycja dla Tesli

"Wasi fani i klienci będą absolutnie zachwyceni" - przekonuje w liście dziewczynka, która już na początku zapewniła, że jej pomysł jest bardzo rozsądny i przyjazny dla środowiska.

Jak się okazuje, o Tesli uczennica wie wszystko od swojego ojca - dziennikarza motoryzacyjnego, korespondenta Inside EVs i U.S. News & World Report. Zapewnia, że to on przekazał jej całą wiedzę o Tesli i o energii słonecznej.

Dziewczyna podkreśla w liście do Elona Muska, że idea samochodów Tesli jest "najlepszą rzeczą jaką widziała".
 

Na tak napisany list publicznie zareagował Elon Musk. "Dziękuję za twój wspaniały list. To brzmi jak świetny pomysł. Zrobimy to!" - napisał na swoim koncie na Twitterze.

 

Tesla pokazała słoneczny dach:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane