"Milion w portfelu", 5.11

"Milion w portfelu", 5.11 Odtwórz: "Milion w portfelu", 5.11
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: "Milion w portfelu", 5.11 | Video: "Milion w portfelu", 5.11

Gościem programu był Jacek Dekarz z RDM Wealth Management. Jego portfel już po raz piąty z rzędu, osiągnął zysk. Co ma wpływ na regularne wzrosty w portfelu?

Komentarz Jacka Dekarza:

Po kolejnej dobrej odsłonie akcji azjatyckich (Indie, Chiny) częściowo realizuję w tych segmentach zyski. Łagodna polityka pieniężna EBC oraz BOJ będą wspierały aktywa ryzykowne w tych obszarach geograficznych. W związku z powyższym utrzymuję swoje zaangażowanie w akcjach europejskich oraz kupuję akcje spółek japońskich.

Zaangażowania w małe i średnie akcje polskie nie zmieniam, wierząc że inwestorzy powoli będą dyskontowali lepsze wyniki z tego segmentu, nadchodzące w kolejnych kwartałach.

Również utrzymuję na poziomie ponad 40 proc. aktywa bardziej bezpieczne w portfelu, w których zarządzający nie podejmują kierunkowych decyzji i starają się w każdym okresie pobić lokaty bankowe.


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.