• rozwiń

Zarabiał na pirackich transmisjach meczów. Sąd skazał go na więzienie

Ściągasz filmy z internetu? Zobacz co ci grozi Odtwórz: Ściągasz filmy z internetu? Zobacz co ci grozi
Ściągasz filmy z internetu? Zobacz co ci grozi "Źródło: tvn24"

Właściciel serwisu, który nielegalnie rozpowszechniał transmisje meczów piłki nożnej, został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata i zapłatę 160 tysięcy złotych nawiązki - poinformowała nc+. Wyrok jest prawomocny.

Spółka ITI Neovision, do której należy nc+, podjęła działania prawne wobec właściciela Futbolhd.tv w ub.r. W serwisie nielegalnie rozpowszechniano transmisje meczów piłkarskich nadawane oryginalnie przez kanały nc+.

Jak podał nc+, sąd uznał, że właściciel serwisu działał na szkodę spółki ITI Neovision, która posiadała wyłączne prawo do transmisji.

Ponadto właściciel serwisu pobierał od użytkowników serwisu opłaty za dostęp do transmitowanych nielegalnie treści, czyniąc z tego stałe źródło dochodu i osiągając z tego tytułu korzyść majątkową.

W rezultacie sąd ukarał właściciela Futbolhd.tv 10 miesiącami pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat. Ma on też zapłacić 160 tysięcy złotych nawiązki na rzecz ITI Neovision. Wyrok jest prawomocny.

Serwis Futbolhd.tv nie jest już dostępny.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane