• rozwiń

Nagość wraca do Playboya. "Nigdy nie była problemem"

Playboy znów ze zdjęciami nagich kobiet Odtwórz: Playboy znów ze zdjęciami nagich kobiet
Foto: twitter.com/Playboy | Video: tvn24bis Foto: Playboy znów ze zdjęciami nagich kobiet | Video: Playboy znów ze zdjęciami nagich kobiet

Magazyn Playboy wraca do swoich korzeni i po niecałym roku przerwy umieści na okładce zdjęcie nagiej kobiety. Pierwszy numer po zmianach głosi na okładce „Nagość jest normalna”.

Redakcja Playboya ogłosiła, że cofa zeszłoroczną decyzję i wraca do publikowania zdjęć nagich kobiet. Nowy dyrektor kreatywny magazynu Cooper Hefner, 25-letni syn założyciela magazynu Hugh Hefnera, przyznał, że decyzja o usunięciu nagości z łam pisma "była błędem.

Ważna zmiana

- Dziś wracamy do korzeni i tego, kim jesteśmy - stwierdził Cooper Hefner na Twitterze i dodał, że jest pierwszym, który przyzna, że magazyn prezentował nagość w przestarzały sposób. - Nagość nigdy nie była problemem, bo nie jest problemem - dodał.

Nagie zdjęcia mają się pojawić w numerze na marzec-kwiecień. Trafić do niego mają również wskrzeszone rubryki "The Playboy Philosophy" oraz "Party Jokes".

Bez nagości

Założony w 1953 roku magazyn w zeszłym roku przestał publikować zdjęcia nagich kobiet, bo jak podkreślali jego szefowie w erze internetowej pornografii stało się to przestarzałe. Zdjęcia nagich kobiet zastąpiono bardziej neutralnymi fotografiami modelek w skąpych strojach.

To jednak nie pomogło w zatrzymaniu spadającej sprzedaży pisma, która w 1970 roku wynosiła w USA ponad 5 mln egzemplarzy, a dziś nie przekracza 700 tys.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
Piotrdhib
Problemem tego czasopisma nie jest nagość lub jej brak, lecz słaba jakość zawartości pozostałej. W większości numerów nie ma niczego ciekawego do przeczytania, same reklamy lub lokowanie "luksusowych" produktów.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane