• rozwiń

"Milion w portfelu", 4.06

"Milion w portfelu", 4.06 Odtwórz: "Milion w portfelu", 4.06
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: "Milion w portfelu", 4.06 | Video: "Milion w portfelu", 4.06

Jarosław Król zarządzający Provide TFI, od ostatniej wizyty w "Milionie w portfelu", usyskał prawie 2 proc. wzrost. Co miało najwiekszy wpływ na ostateczny wynik?

Komentarz Jarosława Króla:

W portfelu zamykamy pozycje w fundusz OKZ FIZ ze względu na redukcję ryzyka kredytowego oraz powiększamy pozycję w Provide Able 2 Trend FIZ, funduszu absolutnej stopy zwrotu, w którym zajmowane są pozycje krótkie oraz długie na rynkach towarowych jak i indeksowych.
W mojej ocenie, możliwa jest korekta notowań akcji na rozwiniętych rynkach – USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania do października b.r., a następnie wzrost w 4 i 1 kwartale 2015 roku.
Pozostawiamy pozycje ukierunkowane na wzrost stóp procentowych, ze względu na końcowy okres interwencji FED-u i wygaszenie programu „ luzowania ilościowego” QE, które powinno zakończyć się w I kwartale 2015 r.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane