• rozwiń

"Milion w portfelu", 24.09

"Milion w portfelu", 24.09 Odtwórz: "Milion w portfelu", 24.09
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: "Milion w portfelu", 24.09 | Video: "Milion w portfelu", 24.09

Portfel inwestycyjny Andrzeja Kaczorowskiego z Investors TFI.

Komentarz Andrzeja Kaczorowskiego:

Sytuacja rynkowa w ciągu ostatnich dwóch miesięcy niewiele się zmieniła. Mieliśmy do czynienia z korektą na rynku amerykańskim, która jednak szybko się zakończyła i rynek wrócił w okolice szczytu.

W mojej ocenie mamy do czynienia z końcówką wzrostów. Niestety nie sposób oszacować jak długo może ona jeszcze potrwać. Jeśli rynek przebije się wyżej (2050 pkt na S&P 500) to możliwe, że będzie to nawet końcówka tego roku.

W związku z tym nie zmieniam portfela na obecną edycję. Stop loss uchroni portfel przed większymi stratami na krótkich pozycjach, natomiast jeśli będziemy mieli do czynienia z trwalszą zmianą trendu na spadkowy portfel powinien odnotować wzrost wartości. Zajęta pozycja nie jest jednak duża ze względu na wspomniany powyżej wysoki poziom niepewności co do najbliższej przyszłości.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane