Czy geny mają wpływ na nasz sukces?

Czy geny mają wpływ na nasz sukces?

Jest wiele czynników, które warunkują osiąganie sukcesów. Weźmy choćby kwestie z obszaru kariery i pracy zawodowej. Przyznasz, że twoje samopoczucie rzutuje na to jak pracujesz a finalnie nawet na to czy i ile zarabiasz. Oczywiście zdajesz sprawę, że będąc ograniczony bólem, dolegliwościami i nadmiernym stresem będziesz dział wolniej i mniej efektywnie niż wtedy, gdy jesteś w dobrej formie. Zastanawiasz się czasem, dlaczego bez wypicia w biurze porannej kawy nie potrafisz dobrze funkcjonować? Czy wiesz, że może to być wynikiem nie tylko tego, jakie masz nawyki, ale tego jakie masz geny.

Od momentu, w którym naukowcom udało się odkryć cały genom ludzki, a było to na początku XXI wieku, genetyka i genomika, czyli nauki zajmujące się genotypowaniem materiału DNA, znacznie się rozwinęły. Pojawiają się nowe technologie, a wraz z nimi możliwości. Dziś jesteśmy w momencie, kiedy w stosunkowo niedługim czasie możemy przeanalizować budowę DNA konkretnej osoby i dostarczyć szczegółowej interpretacji wyników. Badania dowodzą, że dzięki wiedzy zapisanej w interpretacji DNA możemy skutecznie ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Z Indywidualnego Raportu Genetycznego OGEN dowiesz się jakie są predyspozycje Twojego organizmu, a w związku z tym jaki styl życia jest dla Ciebie optymalny.  Analiza OGEN odbywa się w przetestowanej, sprawdzonej technologii. Stosuje się ją z powodzeniem od wielu lat. Z tym, że wraz z upływem czasu metody analizy pozwalają znacząco ograniczyć koszty.

W życiu liczą się różne sprawy, ale niezależnie od tego czy marzy ci się wzięcie udziału w wyścigu Dakar, wygrana w maratonie gdzieś na końcu świata, czy stawiasz na dalszy rozwój kariery, ułatw sobie osiągnięcie wymarzonego celu dzięki wiedzy zapisanej w twoich genach.

Czy masz w sobie również gen inwestora? Teraz nie tylko możesz zrozumieć swoje geny, ale również stać się akcjonariuszem unikalnej spółki technologicznej. Dowiedz się więcej na akcjaogen.pl

 

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.