• rozwiń

Karnawał zupełnie inny niż w Rio. Odkrywanie Meksyku

Karnawał zupełnie inny niż w Rio. Odkrywanie Meksyku Odtwórz: Karnawał zupełnie inny niż w Rio. Odkrywanie Meksyku
Foto: Julia Zabrodzka | Video: TVN24 BiS Foto: Meksyk. Karnawał w Tenejapie, miejscowości w stanie Chiapas | Video: Karnawał zupełnie inny niż w Rio. Odkrywanie Meksyku

Tenejapa to miasteczko w stanie Chiapas, gdzie miejscowi katolicy mają karnawał. Podróżniczka, fotografka, autorka bloga ameryki.blogspot.com Julia Zabrodzka opowiadała o świętowaniu, którego świadkiem była w Meksyku. Tamtejszy karnawał jest zupełnie inny niż wielkie wydarzenia, które kojarzymy na przykład z Rio. - Karnawał w Tenejapie to jest bardziej wydarzenie religijne, bardzo kameralne - mówiła podróżniczka w programie "Pokaż nam Świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane