• rozwiń

Z małym dzieckiem przez świat. "To pomaga w nawiązywaniu kontaktów"

Z małym dzieckiem przez świat. "To pomaga w nawiązywaniu kontaktów" Odtwórz: Z małym dzieckiem przez świat. "To pomaga w nawiązywaniu kontaktów"
Foto: mousetheadventurer.com | Video: TVN24 BiS Foto: Jak podróżować z małym dzieckiem? | Video: Z małym dzieckiem przez świat. "To pomaga w nawiązywaniu kontaktów"

Chłonie świat jak gąbka, nie potrzebuje wielkiego komfortu, pomaga w nawiązywaniu kontaktów i ma mnóstwo niekonwencjonalnych pomysłów - mówili o podróżowaniu z 3-letnim synem Joanna i Przemysław Derengowscy, goście cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane