• rozwiń

Poszukiwanie, podróżowanie, odkrywanie. Wyspy Salomona

Poszukiwanie, podróżowanie, odkrywanie. Wyspy Salomona Odtwórz: Poszukiwanie, podróżowanie, odkrywanie. Wyspy Salomona
Foto: tvn24bis.pl Foto: Wojciech Bobilewicz zwiedził Wyspy Salomona | Video: Poszukiwanie, podróżowanie, odkrywanie. Wyspy Salomona

- Ja tam pojechałem w celach poszukiwawczo-podróżniczo-odkrywczych - zdradził Wojciech Bobilewicz, który odwiedził Wyspy Salomona. - To nie jest tak dzikie miejsce, jak niektóre rejony dżungli afrykańskiej czy południowoamerykańskiej, więc nie jest to aż tak niebezpieczne, ale poruszanie się po tej dżungli samotnie nie jest wskazane, ze względu na to, że mieszkańcy są bardzo terytorialni. Każdy skrawek należy do wodza, plemienia, wioski - dodał gość "Pokaż nam świat". W niektórych wioskach jeszcze kilkadziesiąt lat temu praktykowano kanibalizm.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane