• rozwiń

Podróżowanie z wolontariatem, niezwykła wycieczka na Filipiny

Podróżowanie z pomaganiem w tle, czyli niezwykła wycieczka na Filipiny Odtwórz: Podróżowanie z pomaganiem w tle, czyli niezwykła wycieczka na Filipiny
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Gościem TVN24 BiS w cyklu "Pokaż nam świat" był Dariusz Metel | Video: Podróżowanie z pomaganiem w tle, czyli niezwykła wycieczka na Filipiny

Gościem TVN24 BiS w cyklu "Pokaż nam świat" był Dariusz Metel, który pojechał na Filipiny nie tylko po, aby zwiedzać, ale także pomagać. Dla tamtejszych dzieci zabrał mnóstwo prezentów, a na naszej antenie opowiadał m.in. o ich reakcji.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane