• rozwiń

Z plecakiem przez Indonezję. "Niezliczona ilość możliwości na zwiedzenie"

Z plecakiem przez Indonezję. "Niezliczona ilość możliwości na zwiedzenie" Odtwórz: Z plecakiem przez Indonezję. "Niezliczona ilość możliwości na zwiedzenie"
Foto: Bartosz Nowicki | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Indonezji | Video: Z plecakiem przez Indonezję. "Niezliczona ilość możliwości na zwiedzenie"

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" był Bartosz Nowicki. Podróżnik zdradził tajniki wyprawy do Indonezji. - Jest niesamowicie rozproszonym państwem, składa się z prawie 17 tys. wysp, więc aby ją zwiedzić mamy tyle możliwości, ile sobie wymyślimy - mówił Nowicki.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane