• rozwiń

Pieszo przez świat. "Zakochaliśmy się w chodzeniu"

Pieszo przez świat. "Zakochaliśmy się w chodzeniu" Odtwórz: Pieszo przez świat. "Zakochaliśmy się w chodzeniu"
Foto: peregrinos.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z wędrówki śladami św. Jakuba | Video: Pieszo przez świat. "Zakochaliśmy się w chodzeniu"

Gośćmi cyklu "Pokaż nam świat" byli piechurzy Wojciech Kostyk i Daria Urban-Kostyk, którzy podczas swoich wypraw pokonali już 7,5 tys. km. - Zaczęliśmy od Drogi św. Jakuba, przeszliśmy z Pirenejów do Santiado de Compostela. To tam zakochaliśmy się w chodzeniu - opowiadali podróżnicy. I tłumaczyli, jak spakować się, by w małym plecaku zabrać najpotrzebniejsze rzeczy do takiej wyprawy.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane