• rozwiń

"Ciężką pracą jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus

"Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus Odtwórz: "Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus
Foto: Wojciech Jabczyński | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcia Wojciecha Jabczyńskiego | Video: "Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus

- Byłem bardzo szczęśliwy - mówił Wojciech Jabczyński, któremu przed miesiącem udało się zdobyć Elbrus. Jak dodał, przygotowania do zdobycia najwyższego szczytu Kaukazu trwały dziewięć miesięcy. - Ciężką pracą i wytrwałością jesteśmy w stanie zdobywać góry - podkreślił Jabczyński. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane