• rozwiń

Więcej niedźwiedzi niż mieszkańców. Podróż na Spitsbergen

Na północnym krańcu Europy, czyli jachtem na Spitsbergen Odtwórz: Na północnym krańcu Europy, czyli jachtem na Spitsbergen
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Spitsbergen to największa wyspa Norwegii | Video: Na północnym krańcu Europy, czyli jachtem na Spitsbergen

Na ląd nie wolno schodzić bez broni, bo niedźwiedzi polarnych jest tam więcej niż mieszkańców - mówi Katarzyna Pawełczyk, gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS, która jachtem popłynęła na norweską wyspę Spitsbergen. Jak dodaje "człowiek jest tam zdany tylko na siebie". - Nie ma zasięgu, nie ma internetu - podkreśla.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane