• rozwiń

Niezwykłe podróże widzów TVN24 BiS. Podsumowanie wakacji w "Pokaż nam świat"

Niezwykłe podróże widzów TVN24 BiS, czyli podsumowanie wakacji w "Pokaż nam świat" Odtwórz: Niezwykłe podróże widzów TVN24 BiS, czyli podsumowanie wakacji w "Pokaż nam świat"
Foto: oneway2freedom.com Foto: "Pokaż nam świat" - Ewelina Orzech | Video: Niezwykłe podróże widzów TVN24 BiS, czyli podsumowanie wakacji w "Pokaż nam świat"

Dwa miesiące wakacji już za nami. Wielu widzów TVN24 BiS dzieliło się swoimi wspomnieniami z dalekich podróży, które odbyli na wszystkich kontynentach. Przedstawiamy podsumowanie wakacyjnych odcinków programu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane