• rozwiń

"Ostatnio kręcę się po Azji". Rowerem przez świat

Rowerem przez świat. "Ostatnio kręcę się po Azji" Odtwórz: Rowerem przez świat. "Ostatnio kręcę się po Azji"
Foto: Korzonek.info Foto: Turystyka rowerowa w "Pokaż nam Świat". Marcin Jakub Korzonek | Video: Rowerem przez świat. "Ostatnio kręcę się po Azji"

- Rower umożliwia mi lepsze poznawanie świata - z jednej strony daje prędkość (dziennie jesteśmy w stanie przejechać 100 m), z drugiej strony daje możliwość dotykania tego świata rzeczywistego - mówi Marcin Jakub Korzonek, podróżnik, który zwiedza świat na rowerze. - Ostatnio kręcę się po Azji - mówi podróżnik, który zjeździł m.in.: Turkmenistan, Kirgistan, Uzbekistan, Mongolię, Pakistan, Chiny. W programie "Pokaż nam Świat" opowiedział o swojej wyprawie do Etiopii.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane