• rozwiń

Szukasz romansu? Te zawody ci pomogą

Szukasz romansu? Te zawody ci pomogą
Foto: Shutterstock Foto: Popularna aplikacja randkowa przygotowała listę zawodów wykonywanych przez użytkowników, którzy cieszą się największym powodzeniem

Lekarze i inżynierowie mogą być najlepiej płatnymi zawodami w Ameryce, ale jeśli szukasz miłości pomyśl o innej pracy. Popularna aplikacja randkowa przygotowała listę zawodów wykonywanych przez użytkowników, którzy cieszą się największym powodzeniem.

Dodanie informacji o zawodzie do profilu stało się możliwe trzy miesiące temu. Od tego czasu miejsce pracy jest widoczne dla osób, które przeglądają profile innych użytkowników i za pomocą jednego ruchu palcem mogą zdecydować, czy chce kontynuować znajomość z konkretną osobą. By tak się stało trzeba przesunąć palec w prawo.

Jak się teraz okazuje największym powodzeniem cieszą się osoby wykonujące konkretne zawody. Wśród mężczyzn piloci, zaś wśród kobiet fizjoterapeutki.

Poniżej przedstawiamy pełną listę.

Które zawody?

Mężczyzna:

1. Pilot

2. Przedsiębiorca

3. Strażak

4. Doktor

5. Dziennikarz

6. Nauczyciel

7. Inżynier

8. Model

9. Sanitariusz

10. Student

11. Prawnik

12. Trener personalny

13. Doradca finansowy

14. Policjant

15. Żołnierz

Kobieta:

1. Fizjoterapeutka

2. Projektantka wnętrz

3. Przedsiębiorca

4. Piarowiec

5. Nauczycielka

6. Studentka

7. Logopeda

8. Farmaceutka

9. Social media manager

10. Modelka

11. Higienistka stomatologiczna

12. Pielęgniarka

13. Stewardessa

14. Trenerka personalna

15. Agentka nieruchomości

Zarobki

Zawody związane z medycyną cieszą się najwyższymi pensjami w Ameryce. Według danych Bureau of Labor Statistics średnia roczna płaca dla anestezjologa w 2014 roku wynosiła ponad 246 tys. dolarów.

Kobiety pracujące jako fizjoterapeutki i cieszące się największym powodzeniem na Tinderze mogą liczyć na roczne wynagrodzenie wynoszące ponad 83 tys. dolarów.

Tymczasem, mediana płac dla pilotów w Stanach Zjednoczonych wyniosła ponad 82 tys. dolarów.

Nawet zatem jeśli zarabiasz o jedną trzecią mniej niż lekarze, to masz większe szanse na znalezienie miłości na portalu randkowym.

Randkowanie w stylu XVIII wieku:

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane