• rozwiń
  • WIG20 2164.75 -0.41%
  • WIG30 2451.42 -0.51%
  • WIG 57024.61 -0.48%
  • sWIG80 11449.24 -0.03%
  • mWIG40 3636.71 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Oto najlepiej zarabiająca aplikacja na smartfony

Aplikacja dla samotnych. Oferuje przytulanie za pieniądze Odtwórz: Aplikacja dla samotnych. Oferuje przytulanie za pieniądze
Aplikacja dla samotnych. Oferuje przytulanie za pieniądze

Nowo dostępna wersja popularnej aplikacji randkowej nazywa się Tinder Gold i nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Na razie mogą ją ściągać tylko Amerykanie za cenę 10 dolarów miesięcznie. I jest najlepiej zarabiającą aplikacją mobilną w sklepie Apple.

Po tym jak wprowadzono płatną możliwość podejrzenia, komu użytkownik się spodobał, aplikacja randkowa Tinder stała się najlepiej zarabiającą aplikacją, pobijając rywali na App Store. Do tej pory użytkownicy byli dla siebie "widoczni" tylko, kiedy polubili się nawzajem.

Do tej pory, Tinder polegał na tym, że w chwili, gdy dwie osoby się sobie wzajemnie spodobają, to wtedy mają „parę”, popularnie zwaną także „matchem” i mogą ze sobą porozmawiać. Po dokonaniu opłaty za nową wersje,  Tinder pozwoli z góry podejrzeć osoby, które nas polubiły.

Tinder Gold był testowany w Wielkiej Brytanii, Meksyku, Niemczech i Kanadzie i najwyraźniej spodobała się użytkownikom.

Zarabiającemu krocie Tinderowi udało się pobić rywali - podaje BBC.

- Aplikacje randkowe pokazały, że są w stanie wprowadzić wersję premium, a użytkownicy zechcą za nie zapłacić - mówi Jack Kent, analityk. Ale w jego ocenie, żeby odnieść sukces, randkowym programom potrzebne są ogromne rzesze użytkowników.

- Wprowadzając nowe opcje dostępne tylko dla użytkowników premium muszą pokazać, że nie alienują się od pozostałych, a także odpowiednio wypromować produkt - oceniał w rozmowie z BBC.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane