• rozwiń

Wygląda jak mebel przyszłości. A to polski projekt z 1959 roku

Ten nowoczesny mebel to... polski projekt z 1959 roku Odtwórz: Ten nowoczesny mebel to... polski projekt z 1959 roku
Foto: HGTV Home & Garden | Video: HGTV Foto: Regał może przybierać różne kształty | Video: Ten nowoczesny mebel to... polski projekt z 1959 roku

Ten regał wygląda bardzo nowocześnie, choć jego projekt powstał prawie 60 lat temu. Co ciekawe, może przybierać różne kształty, a jego złożenie jest niezwykle proste. Autorem mebla jest znany poznański artysta Rajmund Teofil Hałas.

Karol Paciorek i Anna Jażdżyk w programie "Musisz to mieć" emitowanym w stacji HGTV Home & Garden zademonstrowali mebel, który nie tylko wygląda bardzo nowocześnie, ale też - zgodnie z panującymi trendami - może być dostosowany do potrzeb jego właściciela.

Trudno uwierzyć, że zaprojektowano go w 1959 roku. Autorem regału o zmiennych wysokościach jest Rajmund Teofil Hałas, nieżyjący już polski artysta. Mebel do produkcji trafił już po jego śmierci, w 2013 roku. I nadal wygląda bardzo nowocześnie.

Więcej ciekawych i designerskich projektów oraz pomysły na własnoręcznie zrobione meble i dekoracje znajdziesz na stronie hgtv.pl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (5)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
Łukaszarum
3,5 tysiąca? Można kupić naprawdę naprawdę piękny antyk w tej cenie, a nie coś, co wygląda jak z Ikei właśnie. Według mnie to ściąganie kasy na nic.
  • 1
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane