• rozwiń

Dziennikarz kontra triki sprzedawców. "Klienta zawsze da się wyrolować"

Jak działają sprzedawcy, którzy potrafią sprzedać wszystko? Odtwórz: Jak działają sprzedawcy, którzy potrafią sprzedać wszystko?
Jak działają sprzedawcy, którzy potrafią sprzedać wszystko? "Źródło: TVN24 BiS"

Przy użyciu odpowiednich technik sprzedawcy są w stanie namówić konsumentów na kupno nawet najmniej potrzebnych rzeczy. Szczególnie podczas grupowych spotkań, na które jesteśmy zapraszani pod pretekstem darmowych konsultacji zdrowotnych czy kursów kulinarnych. Marketingowe chwyty zdradzał w TVN24 BiS Miłosz Brzeziński, psycholog i trener biznesu. Jak wyjaśniał, najsprytniejsi sprzedawcy mają swoje sposoby nawet na sceptyków. - Jeżeli my nie jesteśmy w grupie, to zdaje się jesteśmy wtedy mniej podatni. Cała idea polega na tym, żeby na sali było więcej osób, wszystkie dobrze się czuły. I prędzej czy później, większość z tych osób zacznie mieć wątpliwości. A nam chodzi o to, żeby tylko kilka z nich coś kupiło - mówił. W programie "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS używał najróżniejszych technik, żeby sprzedać Robertowi Staniewiczowi komplet garnków.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane