• rozwiń

"Ugryźć kawałek świata". Z zielonym jabłkiem przez świat

"Ugryźć kawałek świata". Z zielonym jabłkiem przez świat Odtwórz: "Ugryźć kawałek świata". Z zielonym jabłkiem przez świat
Foto: szczepanligeza.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży na Cypr | Video: "Ugryźć kawałek świata". Z zielonym jabłkiem przez świat

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" był podróżnik Szczepan Ligęza, który zwiedził 26 państw. - Staram się podczas podróży robić coś więcej niż tylko zwiedzać zabytki - mówił. Stąd pomysł o podróżach po świecie z zielonym jabłkiem. - Moja pierwsza praca to były zbiory jabłek w Hiszpanii, ale oprócz tego jabłko można dostać prawie wszędzie - wyjaśniał Szczepan Ligęza, jednocześnie dodając, że największy problem z dostaniem owocu był w Tajlandii.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane