• rozwiń

Nocleg dla odważnych. Sypialnia zanurzona w wodzie z rekinami

Nocleg dla odważnych. Sypialnia zanurzona w wodzie z rekinami
Foto: airbnb.co.uk Foto: Tak wyglada sypialnia pod wodą, w której pływa 35 rekinów

Pokój zanurzony 10 metrów pod wodą, w której pływają rekiny - taką ofertę dla fanów filmu "Szczęki" przygotował jeden z popularnych serwisów. Nietypowy pokój dostępny będzie w Paryżu. Skorzystać będą mogli z niego wybrani użytkownicy popularnego serwisu pośredniczącego w wynajmie pokoi.

To z pewnością oferta tylko dla odważnych, bo z całą pewnością nocleg w szklanym pokoju zanurzonym 10 metrów pod wodą, w której pływa 35 rekinów należy do ekstremalnych doświadczeń.

Niezwykła nagroda

Sypialnię wyposażono w łózko, pościel i miękkie poduszki. To właśnie te elementy mają sprawić, że ochotnicy mimo wszystko spędzą miłą noc w towarzystwie niebezpiecznych zwierząt.

Jeśli ktoś chce skorzystać z niezwykłej oferty musi się śpieszyć. Będzie ona dostępna w Aquarium de Paris, tylko dla szczęśliwców, którzy wezmą udział w specjalnym konkursie, a następnie go wygrają. Nagrodą jest nocleg w pokoju pod wodą, ale do wyboru są tylko trzy terminy: od 11 do 13 kwietnia.

Badania

Później z podwodnego pokoju będą korzystać tylko naukowcy badający nocne zachowania rekinów. Badacze będą również sprawdzać, jak ich obecność wpłynie na tryb życia groźnych zwierząt.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane