• rozwiń

Na placach, dachach i na wodzie. Święto kina niezależnego w Krakowie

Święto kina niezależnego w Krakowie Odtwórz: Święto kina niezależnego w Krakowie
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Ruszył festiwal Netia Off Camera | Video: Święto kina niezależnego w Krakowie

Około 200 tytułów i 300 projekcji filmowych znalazło się w programie 11. międzynarodowego festiwalu kina niezależnego Netia Off Camera, który w piątek rozpoczął się w Krakowie. - Całe miasto zamienia się na te kilka dni w jedno wielkie kino plenerowe. Filmy można oglądać pod chmurką, na przykład na dachach krakowskich kamienic. Nazywa się to potocznie "dachowanie". Filmy można też podziwiać na wodzie, czyli na pływających po Wiśle barkach - mówi Ewelina Woźnica z TVN24. Przypomina, że za zwycięstwo w konkursie głównym można zdobyć jedną z największych nagród na świecie. - Wysokość nagrody to aż 100 tysięcy dolarów. Oprócz tego można wygrać milion złotych na kolejną produkcję pod warunkiem, że chociaż w połowie zostanie zrealizowana na terenie Polski - relacjonuje.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane