• rozwiń

"To jak dla nas Boże Narodzenie". Chiny oczami polskiego podróżnika

Rok ognistego koguta. Chińskie święto oczami polskiego podróżnika Odtwórz: Rok ognistego koguta. Chińskie święto oczami polskiego podróżnika
Foto: Michał Cessanis | Video: TVN24 BiS Foto: Powitanie Nowego Roku przez Chińczyków jest bardzo huczne | Video: Rok ognistego koguta. Chińskie święto oczami polskiego podróżnika

- Chiński Nowy Rok to dla Chińczyków jak dla nas Boże Narodzenie. To najważniejsze święto - mówi Michał Cessanis, dziennikarz "National Geographic Traveler", autor bloga "Cessanis na walizkach". - Jest tak hucznie, że można to porównać do pokazów sztucznych ogni np. w Sydney - wskazuje. W tym roku symbolicznym patronem będzie ognisty kogut. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane