• rozwiń

Podbój afrykańskich szczytów. Niezwykły cel podróżnika

Podbój afrykańskich szczytów. Podróżnik z niezwykłym celem Odtwórz: Podbój afrykańskich szczytów. Podróżnik z niezwykłym celem
Foto: szczytyafryki.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Robert Gondek podróżuje po Afryce | Video: Podbój afrykańskich szczytów. Podróżnik z niezwykłym celem

- Staram się zdobyć najwyższą górę w każdym afrykańskim kraju - mówi Robert Gondek, podróżnik i fotograf. Jak dodaje. A zainspirowało go Kilimandżaro, czyli najwyższa góra Afryki. - Od tego zaczęła się cała przygoda i pasja górami na tym kontynencie - wspomina gość TVN24 BiS. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane