• rozwiń
    • WIG20 2188.20 +0.70%
    • WIG30 2521.46 +0.73%
    • WIG 56753.79 +0.71%
    • sWIG80 11547.10 +0.62%
    • mWIG40 3939.78 +0.74%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Kolacja inna niż wszystkie. W ubraniu jedzenia nie zamówisz

Kolacja inna niż wszystkie. W ubraniu jedzenia nie zamówisz
Foto: Shutterstock Foto: Wieczór z kolacją i tańcami będzie kosztował każdego uczestnika 100 euro

Moda na restauracje dla nudystów zatacza coraz szersze kręgi. Dla wszystkich tych, którzy lubią jeść nago i jednocześnie w otoczeniu innych golasów, mamy znakomitą wiadomość: kolejne miasto w Europie będzie miało restaurację, w której posiłek będzie można zjeść nago.

15 lipca w restauracji L’Italo Americano w Mediolanie odbędzie się pierwsza we Włoszech kolacja dla nudystów. Wydarzenie, które będzie się odbywało w każdy piątek, wywołało spore poruszenie wśród mieszkańców. Menedżer restauracji zapewnia jednak, że naga kolacja nie ma nic wspólnego z "seksem, swingersami lub czymś podobnym". Wyraził też nadzieję, że inicjatywa pomoże odwrócić losy restauracji.

Kolacja dla nudystów

- Próbowaliśmy wymyślić sposób na przyciągnięcie większej liczby klientów i jednym z nich było stworzenie jakiejś niszy - powiedział menedżer Romeo.

Wieczór z kolacją i tańcami będzie kosztował każdego uczestnika 100 euro. Połowę mniej zapłacą członkowie Włoskiego Związku Naturystów. Kolacja odbędzie się przy świecach, a każdy, kto będzie próbował uprawiać seks zostanie natychmiast wyrzucony z lokalu.

- Na najbliższy piątek miejsce w restauracji zarezerwowało już ok. 40 osób - powiedział Romeo.

Kolacja będzie prywatną imprezą, co oznacza, że restauracja będzie zamknięta dla wszystkich ciekawskich.

Romeo podkreślił, że inspirację czerpał z londyńskiej restauracji The Bunyadi, która miesiąc temu otworzyła swoje podwoje dla nudystów i zanotowała od tego momentu tysiące rezerwacji.

Niektórym nie podoba się jednak pomysł goszczenia golasów. - Moja stopa już nigdy tam nie postanie - powiedziała gazecie "Milano Today" jedna ze stałych klientek L’Italo Americano.

Popularność naturyzmu gwałtownie wzrosła we Włoszech odkąd stał on się w tym kraju legalny w 2006 roku. Liczbę nudystów szacuje się na 600 tys.

Restauracja bez kelnerów:

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane