• rozwiń

Kolacja inna niż wszystkie. W ubraniu jedzenia nie zamówisz

Kolacja inna niż wszystkie. W ubraniu jedzenia nie zamówisz
Foto: Shutterstock Foto: Wieczór z kolacją i tańcami będzie kosztował każdego uczestnika 100 euro

Moda na restauracje dla nudystów zatacza coraz szersze kręgi. Dla wszystkich tych, którzy lubią jeść nago i jednocześnie w otoczeniu innych golasów, mamy znakomitą wiadomość: kolejne miasto w Europie będzie miało restaurację, w której posiłek będzie można zjeść nago.

15 lipca w restauracji L’Italo Americano w Mediolanie odbędzie się pierwsza we Włoszech kolacja dla nudystów. Wydarzenie, które będzie się odbywało w każdy piątek, wywołało spore poruszenie wśród mieszkańców. Menedżer restauracji zapewnia jednak, że naga kolacja nie ma nic wspólnego z "seksem, swingersami lub czymś podobnym". Wyraził też nadzieję, że inicjatywa pomoże odwrócić losy restauracji.

Kolacja dla nudystów

- Próbowaliśmy wymyślić sposób na przyciągnięcie większej liczby klientów i jednym z nich było stworzenie jakiejś niszy - powiedział menedżer Romeo.

Wieczór z kolacją i tańcami będzie kosztował każdego uczestnika 100 euro. Połowę mniej zapłacą członkowie Włoskiego Związku Naturystów. Kolacja odbędzie się przy świecach, a każdy, kto będzie próbował uprawiać seks zostanie natychmiast wyrzucony z lokalu.

- Na najbliższy piątek miejsce w restauracji zarezerwowało już ok. 40 osób - powiedział Romeo.

Kolacja będzie prywatną imprezą, co oznacza, że restauracja będzie zamknięta dla wszystkich ciekawskich.

Romeo podkreślił, że inspirację czerpał z londyńskiej restauracji The Bunyadi, która miesiąc temu otworzyła swoje podwoje dla nudystów i zanotowała od tego momentu tysiące rezerwacji.

Niektórym nie podoba się jednak pomysł goszczenia golasów. - Moja stopa już nigdy tam nie postanie - powiedziała gazecie "Milano Today" jedna ze stałych klientek L’Italo Americano.

Popularność naturyzmu gwałtownie wzrosła we Włoszech odkąd stał on się w tym kraju legalny w 2006 roku. Liczbę nudystów szacuje się na 600 tys.

Restauracja bez kelnerów:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (7)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
Szpilka1
A będą ziemniaki w mundurkach?
  • 1
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane