• rozwiń

Reportaże w TVN24 BiS

Reportaże w TVN24 BiS
Foto: Shutterstock Foto: W tym tygodniu pokażemy dokument o rządach Władimira Putina

Życie w okolicach Fukushimy kilka lat po katastrofie, a także rządy prezydenta Władimira Putina. To tylko niektóre filmy, które warto zobaczyć w TVN24 BiS. Reportaże emitujemy codziennie o 22.00.

Poniedziałek. Marnotrawstwo żywności

Tony zmarnowanej żywności zalewają świat. Jak wynika z najnowszych badań, 40 proc. tego co hodujemy na całym świecie, nigdy nie zostaje zjedzone.


Wtorek. Fukushima życie po katastrofie

W 2011 roku nastąpiła seria nieszczęśliwych wypadków w elektrowni jądrowej Fukushima. Jaki wpływ miała na otaczających ją społeczności? W reportażu poznajemy ludzi, których życie zostało dotknięte przez katastrofę.

 

Środa. Singapur nowe oblicze edukacji

 

Czwartek. Niewidzialne rewolucje

Bohaterami dokumentu są osoby, które próbują odzyskać czas dla siebie oraz najbliższych. Są przekonani, że istnieją inne rodzaje bogactwa niż pieniądze, co jednocześnie nie musi oznaczać rezygnacji z sukcesu.

 

Piątek. Putin współczesny car

Władimir Putin jest postacią zagadkową i bardzo tajemniczą. FRONTLINE próbuje jednak zebrać nieco lepszy obraz rosyjskiego przywódcy. Bada m.in. zarzuty przestępczości i korupcji.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane