• rozwiń

Wielka wyprawa na szczyt Lenina. "Pod górą spędziliśmy 21 dni"

Wielka wyprawa na szczyt Lenina. "Pod górą spędziliśmy 21 dni" Odtwórz: Wielka wyprawa na szczyt Lenina. "Pod górą spędziliśmy 21 dni"
Foto: Radosław Woźniak | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcia Radosława Woźniaka z podróży | Video: Wielka wyprawa na szczyt Lenina. "Pod górą spędziliśmy 21 dni"

- Pod górą spędziliśmy 21 dni, atak szczytowy nastąpił dopiero 19. dnia - mówił o swojej wyprawie w góry Palmiru Radosław Woźniak. Jak dodał atak na siedmiotysięcznik wymaga odpowiedniego przygotowania organizmu. - Pierwsze 2-3 tygodnie po powrocie organizm wciąż ma naprodukowane krwinek więcej, więc wydolność i kondycja jest dużo lepsza - podkreślił Woźniak. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane