• rozwiń

Filmowe nagrody w centrum uwagi. "Na czerwonym dywanie zapanuje czerń"

Przegląd kulturalny Eweliny Woźnicy Odtwórz: Przegląd kulturalny Eweliny Woźnicy
Foto: materiały prasowe dystrybutora | Video: tvn24bis Foto: Przegląd kulturalny Eweliny Woźnicy. Na zdjeciu kadr z filmu "Kształt wody" | Video: Przegląd kulturalny Eweliny Woźnicy

Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie teatru? O tym w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. Już jutro dowiemy się, kto dostanie jedne z najważniejszych nagród branży filmowej. Kto ma szanse na Złotego Globa? - W tym roku sytuacja jest trochę trudna, ale jeśli mówimy o tych, którzy otrzymali najwięcej nominacji, to na pewno film "Kształt wody" Guillermo del Toro. Meksykański reżyser ma aż siedem szans na otrzymanie statuetki - mówiła Ewelina Woźnica. Wskazała też, że jest polski akcent - film Doroty Kobieli "Twój Vincent". Jak podkreśliła Ewelina Woźnica, tegoroczna gala będzie wyjątkowa, ponieważ wiele gwiazd zapowiedziało, że ubierze się na czarno. To ich manifest przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu w branży filmowej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane