• rozwiń

"Zostały mi tylko dwa szczyty". Ta Polka chce zdetronizować Martynę Wojciechowską

"Zostały mi dwa szczyty". Ta Polka chce zdetronizować M. Wojciechowską Odtwórz: "Zostały mi dwa szczyty". Ta Polka chce zdetronizować M. Wojciechowską
Foto: archiwum prywatne Foto: MIłka Raulin zdobywając Koronę Ziemi, odwiedziła papuaską wioskę | Video: "Zostały mi dwa szczyty". Ta Polka chce zdetronizować M. Wojciechowską

- W pewnym momencie okazuje się, że już się nie da zdobywać tych szczytów samemu, bo nie da się dostać do dzikiego miejsca w pojedynkę, ale takie szczyty jak: Mount Blanc, Elbrus, Kilimandżaro zdobywałam w miarę możliwości sama, korzystając z przewodnika tylko tam, gdzie to było obowiązkowe - mówiła w programie "Pokaż nam świat" Miłka Raulin, autorka projektu „Siła marzeń - Korona Ziemi”, która zdobyła już 7 z 9 najważniejszych szczytów świata. Podczas swojej podróży m.in. spędziła trzy dni w papuaskiej, dzikiej wiosce i odwiedziła kopalnię złota. Niedługo wyruszy na Mount Everest i przejmie od Martyny Wojciechowskiej miano najmłodszej Polki, która zdobyła ten szczyt.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane