• rozwiń

Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić?

Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić? Odtwórz: Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić?
Foto: Kuba Głębicki | Video: tvn24bis Foto: Trzy miesiące w Azji | Video: Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić?

- Można pracować w korporacji i można wziąć urlop na trzy miesiące - zapewniała na antenie TVN24BiS podróżniczka Joanna Kocik. Przyznała, że pierwszym krokiem przed odbyciem podróży jest najpierw ustalenie terminu, a następnie celu. Tym sposobem wraz z towarzyszem udało jej się przemierzyć pięć krajów w trzy miesiące: Turcję, Iran, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Sri Lankę. Materiał "Pokaż nam Świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane