• rozwiń

O psie, który jeździł po Europie, czyli podróż z czworonogiem

O psie, który jeździł po Europie, czyli podróż z czworonogiem Odtwórz: O psie, który jeździł po Europie, czyli podróż z czworonogiem
Foto: Facebook/ Tomasz Grzywiński Foto: "Pokaż nam świat" - Tomasz Grzywiński | Video: O psie, który jeździł po Europie, czyli podróż z czworonogiem

Tomasz Grzywiński spędza czas w podróży ze swoim psem o imieniu Oszust. Czworonóg ze schroniska towarzyszy swojemu panu zarówno w wyjazdach prywatnych, jak i służbowych. Podróżnik, który swoje wyprawy dokumentuje dronami, mówił, że właściciel psa powinien być przygotowany na niedogodności, jeśli chce go zabrać za granicę. Podkreślał jednak, że wspólne wycieczki są ciekawsze.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane