• rozwiń

"Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze

"Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze Odtwórz: "Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze
Foto: Pokaż nam świat: Eliza Pyciak i Krzysztof Toboła | Video: "Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze

3222 km, 28 dni, 4 kg bagażu i jedyne 200 dolarów za motocykl. - Nie da się zaplanować przygody. Jedyny plan to wyszukanie biletów - mówiła Eliza Pyciak, która zwiedziła Wietnam na skuterze. - To był mój pierwszy raz na jednośladzie - dodał Krzysztof Toboła. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane