• rozwiń

Psim zaprzęgiem po Arktyce. Wyjątkowa podróż po norweskiej prowincji

Psim zaprzęgiem po Arktyce, czyli wyjątkowa podróż po norweskiej prowincji Odtwórz: Psim zaprzęgiem po Arktyce, czyli wyjątkowa podróż po norweskiej prowincji
Foto: Piotr Brewczyński Foto: "Pokaż nam świat" - Piotr Brewczyński | Video: Psim zaprzęgiem po Arktyce, czyli wyjątkowa podróż po norweskiej prowincji

Piotr Brewczyński wybrał się do norweskiej prowincji w Arktyce, podróżując psim zaprzęgiem. Na Svalbard, gdzie podczas dnia polarnego jasno jest przez całą dobę, najłatwiej dotrzeć samolotem. Niezachodzące słońce pozwala na wiele aktywności, a ułatwia to rozwinięta dla turystów infrastruktura. Na dalekim biegunie można spotkać nawet Tajów, którzy mają na wyspie swoją dzielnicę.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane