• rozwiń

"Upodobałam sobie ten kontynent". Egzotyczna podróż do Ekwadoru

"Upodobałam sobie ten kontynent". Egzotyczna podróż do Ekwadoru Odtwórz: "Upodobałam sobie ten kontynent". Egzotyczna podróż do Ekwadoru
Foto: zpamietnikapodrozoholika.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjecie z podróży Pauliny Lewandowskiej | Video: "Upodobałam sobie ten kontynent". Egzotyczna podróż do Ekwadoru

- Upodobałam sobie ten kontynent. To była moja kolejna podróż do Ameryki Południowej - mówiła w TVN24 BiS Paulina Lewandowska. - Jest to kontynent bardzo spektakularny jeśli chodzi o naturę. Najwyższe wodospady, najwyżej położone jeziora - wymieniała. Krajem, który tym razem odwiedziła podróżniczka był Ekwador. - Jechałam tam bezpośrednio z Peru, w którym spędziłam pół roku będąc na wolontariacie - dodała . Materiał z cyku "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane