• rozwiń

Z teatrem cieni w Meksyku. Niezwykła podróż

Z teatrem cieni w Meksyku. Niezwykła podróż Odtwórz: Z teatrem cieni w Meksyku. Niezwykła podróż
Foto: czujczuj.blogspot.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Meksyku | Video: Z teatrem cieni w Meksyku. Niezwykła podróż

- Od 10 lat jeździmy po Polsce i po świecie robiąc warsztaty z edukacji emocjonalnej - mówiła Olga Ślepowrońska. Pewnego razu do podróżniczek zgłosiła się szkoła z Meksyku. - Stwierdziłam czemu nie. Kultura Meksyku zawsze mnie pociągała - powiedziała Natalia Nguyen. Podróżniczki spędziły tam trzy miesiące, przez ten czas wystawiając swój teatrzyk m.in. w szkołach, domach dziecka, domach kultury. To stało się oknem do różnych światów: prezydenta stanu San Thomas Choutla, domów meksykańskich artystów, a nawet wspólnoty Zapatystów. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane