• rozwiń

"Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika

"Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika Odtwórz: "Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika
Foto: oderwany.com | Video: TVN24 BiS Foto: Fotografie autorstwa Mariusza Stachowiaka | Video: "Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika

- Każda dobra fotografia wymaga zaangażowania - mówi Mariusz Stachowiak, podróżnik i fotograf. Jak wspomina kilka godzin poświęcił m.in. na uchwycenie wschodu słońca w Pagan w Birmie. - Kiedy chce się zobaczyć piękny wschód słońca, trzeba wstać o godz. 2 i po ciemku jechać z latarką do miejsca, gdzie możesz je zobaczyć w pełnej krasie - mówi. I radzi, na co zwracać uwagę wybierając sprzęt fotograficzny i robiąc zdjęcie. Materiał z programu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane