• rozwiń

Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta"

Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta" Odtwórz: Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta"
Foto: Carola Travels The World | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Australii | Video: Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta"

- Marzyłam o Australii już jako dziecko, ze względu na zwierzęta - mówiła o podróży na ten kontynent Karolina Ropelewska-Perek, współautorka bloga Carola Travels The World. Jak wskazywała, 70 proc. zwierząt jako gatunki endemiczne występuje tylko w Australii. Podróżnicy po Australii przemieszczała się campervanem. - Wewnątrz jest praktycznie wszystko, co w domu: umywalka, zlew - opowiadał Przemysław Perek.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane