• rozwiń

Z wizytą u Maorysów. Niezwykłe oblicze Nowej Zelandii

Z wizytą u Maorysów, czyli niezwykłe oblicze Nowej Zelandii Odtwórz: Z wizytą u Maorysów, czyli niezwykłe oblicze Nowej Zelandii
Foto: bolamniepoliczki.pl/ Tomasz Iwaniuk Foto: "Pokaż nam świat" - Karolina Grubich i Robert Gwizdała | Video: Z wizytą u Maorysów, czyli niezwykłe oblicze Nowej Zelandii

Karolina Grubich i Robert Gwizdała to świeżo upieczeni małżonkowie, których łączy wspólna pasja podróżowania. W programie opowiadali o wyprawie do Nowej Zelandii, gdzie nauczyli się, jak zaufać lokalnym mieszkańcom. Zdradzali, jakie zwyczaje mają Maorysi - grupa etniczna wśród Nowozelandczyków. Przekonywali, że gościnność i piękno krajobrazów to ważne atuty kraju, który warto poznać.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane