• rozwiń

Kobiece podróże solo, czyli samotnie przez Malezję i Birmę

Kobiece podróże solo, czyli samotnie przez Malezję i Birmę Odtwórz: Kobiece podróże solo, czyli samotnie przez Malezję i Birmę
Foto: kamieverywhere.com Foto: "Pokaż nam świat" - Kamila Kowalewska | Video: Kobiece podróże solo, czyli samotnie przez Malezję i Birmę

Kamila Kowalewska często podróżuje samotnie, najchętniej do Azji Południowo-Wschodniej. Jej pierwsza wyprawa solo odbyła się do Malezji. W rozmowie z TVN24 BiS opowiadała, że nierzadko spotykała podobne sobie osoby, które zwiedzały świat bez współtowarzyszy. - W podróży solo nigdy nie jest się samemu - mówiła.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane