• rozwiń

Góry, monastyry i Prizren. Z plecakiem przez Kosowo

Góry, monastyry i Prizren. Z plecakiem przez Kosowo Odtwórz: Góry, monastyry i Prizren. Z plecakiem przez Kosowo
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Prizren to jedno z najpiękniejszych miast na Bałkanach | Video: Góry, monastyry i Prizren. Z plecakiem przez Kosowo

Dawne demony wojny są obecne we wspomnieniach, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Kosowie, to nie ma się o co martwić - mówiła w TVN24 BiS Izabela Nowek-Tomczyk, przewodniczka, tłumaczka i autorka bloga mojalbania.com. Jak dodała warto zobaczyć takie miasta jak Prisztina i inne miejscowości. - Prizren to jedno z najpiękniejszych miast na Bałkanach - podkreślała Nowek-Tomczyk w kolejnym odcinku cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane