• rozwiń

Bałkańska przygoda, czyli Bośnia i Hercegowina bez tajemnic

Bałkańska przygoda, czyli Bośnia i Hercegowina bez tajemnic Odtwórz: Bałkańska przygoda, czyli Bośnia i Hercegowina bez tajemnic
Foto: Ewa Mielczarek Foto: "Pokaż nam świat" - Ewa Mielczarek | Video: Bałkańska przygoda, czyli Bośnia i Hercegowina bez tajemnic

Ewa Mielczarek to podróżniczka, która zdecydowała się wyruszyć do Bośni i Hercegowiny. W TVN24 BiS przekonywała, że kraj jest bezpieczny, gotowy na turystów i nie ma problemu z wyszukaniem tanich linii lotniczych udających się w tym kierunku. Wiele osób, ze względu na niewielką odległość od Polski, jeździ tam również samochodem. Swoją wędrówkę warto zaplanować tak aby, zobaczyć niezwykłe, różnorodne widoki, które czynią Bośnię zielonym, malowniczym, bałkańskim diamentem.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane