• rozwiń

Prawdziwe oblicze Kuby, czyli codzienne wyzwania na gorącej wyspie

Prawdziwe oblicze Kuby, czyli codzienne wyzwania na gorącej wyspie Odtwórz: Prawdziwe oblicze Kuby, czyli codzienne wyzwania na gorącej wyspie
Foto: Barbara Stawarz Foto: "Pokaż nam świat" - Barbara Stawarz | Video: Prawdziwe oblicze Kuby, czyli codzienne wyzwania na gorącej wyspie

Barbara Stawarz to podróżniczka, która na antenie TVN24 BiS opowiadała o swojej wyprawie na Kubę. Przekonywała, że kraj się zmienia, choć postęp nie następuje zbyt szybko. Zwracała uwagę, że dostęp do internetu jest ograniczony - czasem należy stać w kolejce kilka godzin, aby wykupić dostęp do sieci. Podróżniczka wyjaśniała, że życie codzienne stawia przed Kubańczykami oraz turystami wiele wyzwań - łatwiej jest kupić rum i cygara, niż żywność.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane